Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina

W gminach Tarnowo Podgórne i Dopiewo mówimy NIE dla przebiegu linii wg Wariantów 2, 5 i 6. Mówimy TAK dla trasy zgodnej z Planem Wojewódzkim, Zagospodarowania i Studium uwarunkowań (SUiKZP) naszych gmin. POPIERAMY każdy METR zgodny z planami.
Teraz jest Pn, 6 gru 2021, 23:14

Strefa czasowa: UTC


Język:
Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina”, „http://400kv.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina”. „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum przeciwników budowy po nowej trasie linii 400kV Plewiska - Piła Krzewina” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL